Przewiń w dół

Doradztwo podatkowe

TFA Finance wspiera swoich klientów w monitorowaniu poprawności polityki podatkowej co skutkuje zwiększeniem bezpieczeństwa prowadzonego biznesu. 

Możesz powierzyć nam zarówno obsługę podatkową w zakresie bieżących spraw jak i przeprowadzenie audytu podatkowego.

  • Wybór i zmiana formy prowadzenia działalności gospodarczej
  • Planowanie podatkowe
  • Wybór właściwej formy opodatkowania

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą działalność, czy też dużą i zatrudniającą wielu pracowników firmę, istnieje szereg zadań, których realizacją musisz się zająć, w celu legalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jak wiadomo, każdy podmiot gospodarczy musi prowadzić księgowość oraz odprowadzać podatki. Nie wszyscy przedsiębiorcy posiadają jednak wystarczającą wiedzę w tym zakresie lub zwyczajnie nie mają czasu zająć się tym obszarem samodzielnie. Z tego powodu doradztwo księgowe i podatkowe, które oferujemy w Gdańsku, cieszy się tak dużą popularnością. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami w ustalonym wspólnie z ich właścicielami zakresie. Dzięki temu wszelkie obowiązki związane z rachunkowością są fachowo wypełnione, bez miejsca na często przykre w skutkach niedopatrzenia i błędy. 

Czym jest doradztwo księgowe?

To szerokie pojęcie, które dotyczy wielu zadań. Na co dzień księgowy zajmuje się takimi kwestiami jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, przyjmowanie faktur i wprowadzanie ich do systemów oraz rozliczanie należności. Do jego obowiązków należy również sporządzanie analiz i raportów finansowych. Jesteśmy gronem ekspertów działających pod nazwą TFA Finance, świadczącym takie usługi, jak doradztwo księgowe. Działamy w Gdańsku i okolicach. Dzięki nam przedsiębiorca, zyskując profesjonalne wsparcie, może podjąć najlepsze decyzje i znaleźć odpowiednie dla swojej firmy rozwiązania w kontekście rachunkowości. Co więcej, dostosowujemy zakres naszych usług do potrzeb klienta i specyfiki prowadzonej działalności. Przekazując obowiązki księgowe ekspertom, będziesz mógł zająć się w tym czasie innymi aspektami rozwoju firmy, mając pewność, że ten obszar pozostaje w rękach doświadczonych osób.

Czym jest doradztwo podatkowe?

Każda działalność stanowiąca podmiot gospodarczy podlega prawu podatkowemu. Natomiast podatki to obowiązkowe świadczenia pieniężne na rzecz Skarbu Państwa. W ich odprowadzaniu nie może dojść do pomyłek, a cała odpowiedzialność za nie spoczywa na przedsiębiorcy. Z tego powodu warto powierzyć związane z nimi obowiązki ekspertom z doświadczeniem. Jako zespół kompetentnych specjalistów w TFA Finance oferujemy również doradztwo w tym zakresie. Dzięki szerokim zasobom wiedzy i wysokim kwalifikacjom udzielamy fachowych porad, opartych na nowoczesnych rozwiązaniach, dopasowanych do specyfiki konkretnej działalności. Jesteśmy rzetelni, zaangażowani i pozostajemy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa. Stanowimy więc dobry wybór dla tych, którzy chcą postawić na wysokiej jakości doradztwo podatkowe w Gdańsku, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Z prowadzeniem własnej działalności wiąże się wiele zadań i obowiązków. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą powierzyć ekspertom sprawy dotyczące księgowości oraz prawa podatkowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie biura oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji o swoich usługach.

Skontaktuj się z nami

Siedziba

ul. Spichrzowa 25/2

80-750 Gdańsk

Telefon

606301861

E-mail

biuro@tfafinance.eu

ewa.mazella@tfafinance.eu